Barevný písek

NAKLADATELSTVÍ MALVERN 

razitko malémini2.def jpg 

Nakladatelství Malvern vzniklo na konci 90. let minulého století. Těžiště vydavatelské činnosti tvoří spirituální tradice, mystika, religionistika, literární věda, kulturní antropologie, beletrie i poezie, přírodní vědy, dějiny vědy, hlubinná psychologie, hermetismus, alchymie, ekologie a knihy pro děti i rodiče. Vydáváme souborné dílo spisovatelky Daniely Hodrové i filosofa a biologa Zdeňka Neubauera.

„Podoba tvé lásky je nejvlastnější podobou víry, kterou vyznáváš.“

Ibn ‛Arabí

www.malvern.cz

 

 

 

KAM RIZ 
AUTORKA PŘEDLOH KAMILA RÍZOVÁ 

Tvoření z písku mne naprosto fascinuje. Poskytuje velmi mnoho možností k tvorbě.
Příběh jak to všechno vzniklo si můžete přečíst ZDE
Více o mé další autorské tvorbě na webu WWW.KAMILA-RIZOVA.CZ  info@barevnypisek.cz 

LOGO_potala_os POTALA o.p.s.

Himálajské centrum v Praze POTALA podporuje a šíří poznání z oblasti historie, kultury a způsobu života tradičních společností, zejména z tibetské kulturní oblasti. Plánuje pravidelné výtvarné dílny pro děti i dospělé, kde si zájemci budou moci vyzkoušet výtvarné a řemeslné techniky používané v asijských zemích a dozvědí se také historické a kulturní souvislosti. www.potala.cz

OB_TUE_6249_low

WEB

Všechno IT webových stránek a e-shopu tvoří Lukáš Hájek.  www.lukas-hajek.cz 

 

  OZNAMOVATEL NOVINEK

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím služby Barevný-Písek.cz a zároveň uděluji souhlas k použití mého elektronického kontaktu k zasílání obchodních sdělení.

 ODEBÍRAT