Barevný písek

MALOVÁNÍ  BAREVNÝM PÍSKEM NA SAMOLEPÍCÍ PODKLAD

indones

Připravte si samolepící předřezaný podklad. Velký špendlík přiložte na černou linku v úhlu 45 stupňů. Linka označuje místo kde je podklad prořízlý. Mírně zatlačte a špendlíkem nadzvedněte dílek. Odhalí se Vám lepivá plocha a na tu "nasolte" barevný písek. Jemně ho přitlačte a sesypte stranou. (Nefoukejte, prosím, písek je jemný a mohl by se Vám dostat do očí.) Odloupávejte postupně jednotlivé dílky a plochy zasypávejte různými barvami.

 

 

indones3

Pokud máte sloupnutý dílek, můžete samolepící plochu barevně tónovat. Sypte barvu písku opatrně zvysoka (10 cm od plochy) a jen na část plochy. Druhou část zasypte jinou barvou. Písek jemně přitiskněte a sklepněte stranou.

 

 

indones2

Pokud Vám nevyjde barevnost a forma není dobře vidět, nezoufejte. Vezměte dřívko a tvar znova obtáhněte. Dřívko Vám odhrne písek a vytvoří bílou linku. Tu znova zasypte kontrastním pískem. Písek přitiskněte a poté sesypte stranou. Linka se znova zalepila pískem. Tímto způsobem můžete hotové obrázky dokreslit a obohatit vlastními detaily.

 

 

Malá galerie s fotkami prací dětí. Zvládnout to děti od 3 let s podporou dospělého.
Je to vážně jednoduché a velmi zábavné. Děti u toho vydrží hodiny.

  OZNAMOVATEL NOVINEK

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím služby Barevný-Písek.cz a zároveň uděluji souhlas k použití mého elektronického kontaktu k zasílání obchodních sdělení.

 ODEBÍRAT