OBRAZY | Barevný písek

VÍTEJTE V NAŠEM OBCHŮDKU

 Naši milí pískomilové.

Přejeme vám v i tomto zvláštním čase dny naplněné nadějí a krásou.

 

 Vzhledem k pandemickým opatřením je uzavřeno výdejní místo v Pokojíčku v Benediktské ul. na Praze 1.

Nově na Praze 1 funguje výdejní místo v knihkupectví,kavárně a vinárně Božská lahvice, ul. Bílkova 6. Zásilky zde je možné vyzvednout pouze při platbě předem.

 

 

Výdejní místo v ulici Eliášova 31 na Praze 6 nadále funguje. Stále je také možné domluvit jiné místo předání v Praze po telefonické domluvě (602 536 256).

Omouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. 

 

Věříme, že si u nás vyberete. Naše písky mají vysokou uměleckou kvalitu, jemnost a krásné barvy. Barvíme je pro Vás ručně v našem ateliéru v Úhercích u Panenského Týnce.

Autorkou samolepících předloh je výtvarnice Kamila Rízová.

Objednávky expedujeme ze skladu 2x týdně. Dodací lhůta je přibližně týden. O vyřízení zásilky Vás budeme průběžně informovat.

Děkujeme za Vaši přízeň.

 

 

 

Dotazy pište na alice@barevnypisek.czFaktury zasíláme elektronicky. Přečtětě si obchodní podmínky a informace o ochraně osobních údajů. Cena zásilkové služby v ČR je 120,-, dobírka +45,-. Poštovné objednávky nad 2.500,- je zdarma. K OBJEDNÁVCE PŘIDÁVÁME JAKO DÁREK VZORKY PÍSKŮ, SAMOLEPEK NEBO TŘPYTEK.

 

 

NÁKUPNÍ KOŠÍK   0,- Kč

  AUTORSKÉ MANDALY Z PÍSKU. JE MOŽNÉ VÁM JE VYTVOŘIT BAREVNĚ SLADĚNÉ K VAŠEMU INTERIÉRU.  

  OZNAMOVATEL NOVINEK

V souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím služby Barevný-Písek.cz a zároveň uděluji souhlas k použití mého elektronického kontaktu k zasílání obchodních sdělení.

 ODEBÍRAT